Kontakt oss

Christie – Tør å satse!

Molde (Hovedkontor)

Christie & Opsahl AS
Sofus Jørgensens veg 5
6415 Molde

post@christie.no

Ålesund

Christie & Opsahl AS
Myrabakken
6010 Ålesund

post@christie.no

Åndalsnes

Christie & Opsahl AS
Troaveien 3
6300 Åndalsnes

post@christie.no

Ørsta/Volda

Christie & Opsahl AS
Strandgata 15B
6150 Ørsta

post@christie.no

Ledelsen

Andreas Andenaes

Andreas Andenæs
Daglig leder
andreas.andenaes@christie.no
+47 906 94 199

Jimmy Eriksen
Økonomisjef
jimmy@christie.no
+47 918 06 260

Laurent Lacavalerie

Laurent Lacavalerie
Prosjektsjef Bygg
laurent@christie.no
+47 488 91 799

Andreas Andenaes

Andreas Andenæs
Markeds- og salgssjef
andreas.andenaes@christie.no
+47 906 94 199

Anne Kathrine Rogne
HR sjef
anne.rogne@christie.no
+47 905 85 518

Alexander Øien
Prosjektsjef Anlegg
alexander@christie.no
+47 951 90 009

Margunn Øverås
HMS og KS leder
margunn@christie.no
+47 915 76 030

Våre medarbeidere

Vi har de beste medarbeiderne i bransjen, og vi er stolt over å kunne presentere de her på våre nettsider. Ta gjerne direkte kontakt med våre medarbeidere, om du vet hvem du skal snakke med.
(Alfabetisk på etternavn)

Christie - Ingvar A. Aandal

Ingvar A. Aandal

ingvar@christie.no
+47 916 96 054

Ida J. Abelseth

Ida J. Abelseth

ida@christie.no
+47 984 28 809

Christie - Willy Berg

Willy Berg

willy@christie.no
+47 909 16 606

Per Helge Bjerkeset

Per Helge Bjerkeset

per.helge.bjerkeset@christie.no
+47 482 74 422

Joakim A. Bjørlykhaug

Joakim A. Bjørlykhaug

joakim.bjorlykhaug@christie.no
+47 980 83 040

Aksel Blø

Aksel Blø

aksel@christie.no
+47 469 16 720

Roar Blø

Roar Blø

roar@christie.no
+47 488 91 984

Andreas Brekke

Andreas Brekke

andreas.brekke@christie.no
+47 980 11 600

Kristian Brøste

Kristian Brøste

kristian@christie.no
+47 473 70 019

Morten Bruaset

Morten Bruaset

morten@christie.no
+47 473 70 020

Adam Dawidowicz

adam.dawidowicz@christie.no
+47 473 70 023

Jerzy Dawidowicz

Jerzy Dawidowicz

jerzy@christie.no
+47 473 70 022

Bjørn Dyrhaug

Bjørn Dyrhaug

bjorn.dyrhaug@christie.no
+47 909 35 532

Odd Johan Farstad

Odd Johan Farstad

odd@christie.no
+47 930 98 894

Roger Grindvik

Roger Grindvik

roger@christie.no
+47 909 93 108

Reidun Synnøve Halås

Reidun Synnøve Halås

reidun@christie.no
+47 483 26 016

Steinar Halle

Steinar Halle

steinar@christie.no
+47 918 82 856

Kjetil S. Hamar

Kjetil S. Hamar

kjetil@christie.no
+47 976 48 873

Normann Helberg

Normann Helberg

post@christie.no
+47 971 54 018

Oddvar Herje

Oddvar Herje

oddvar@christie.no
+47 916 23 840

Alexander Hervåg

alexander.hervag@christie.no
+47 975 60 483

Bjørn Ivar Hjellset

Bjørn Ivar Hjellset

bjorn.ivar.hjellset@christie.no
+47 473 70 012

Bjørn Idar Homlong

Bjørn Idar Homlong

bjorn@christie.no
+47 975 37 935

Torkjell Homlong

Torkjell Homlong

post@christie.no
+47 971 64 599

Kristine S. Isaksen

Kristine S. Isaksen

kristine@christie.no
+47 488 90 031

Halvard Jensen

Halvard Jensen

halvard@christie.no
+47 482 37 060

Stig Arne Richter-Johnsen

Stig Arne Richter-Johnsen

stig@christie.no
+47 488 95 194

Vidar Kristoffersen

Vidar Kristoffersen

vidar@christie.no
+47 988 72 175

Ole Kristian Lianes

Ole Kristian Lianes

ole.kristian.lianes@christie.no
+47 908 87 368

John Kristian Marstein

John Kristian Marstein

john@christie.no
+47 402 41 456

Magne Nakken

Magne Nakken

magne@christie.no
+47 971 71 689

Tore Nerland

Tore Nerland

tore.nerland@christie.no
+47 990 48 833

Christie Bilde Eskil Nesje

Eskil Nesje

eskil.nesje@christie.no
+47 481 99 784

Ola Nord

Ola Nord

ola@christie.no
+47 473 70 017

Andreas Ringdal

Andreas Ringdal

andreas@christie.no
+47 918 57 507

Ingun Ringdal

ingun.ringdal@christie.no
+47 924 65 654

Geir Egil Rotevatn

geir.egil@christie.no
+47 959 94 930

Linda Rydjord

Linda Rydjord

linda.rydjord@christie.no
+47 912 43 583

Eldar Røysland

Eldar Røysland

eldar@christie.no
+47 918 68 353

Arve Sæter

Arve Sæter

arve@christie.no
+47 971 69 225

Jonny Solbjør

Jonny Solbjør

jonny.solbjor@christie.no
+47 951 42 611

Jan Solli

Jan Solli

jan.solli@christie.no
+47 907 55 231

Ole Tom Sotnakk

Ole Tom Sotnakk

ole.sotnakk@christie.no
+47 971 60 097

Girts Stals

Girts Stals

girts.stals@christie.no
+47 457 96 674

Sindre S. Stiklestad

Sindre S. Stiklestad

sindre@christie.no
+47 934 50 602

Sivert G. Sundsbø

Sivert G. Sundsbø

sivert@christie.no
+47 938 04 417

Håvard Sylte

Håvard Sylte

havard.sylte@christie.no
+47 926 41 878

Geir Arne Undlien

Geir Arne Undlien

geir.undlien@christie.no
+47 916 42 750

Kåre Undlien

Kåre Undlien

kaare.undlien@christie.no
+47 911 26 057

Tor Inge Vestre

Tor Inge Vestre

tor.inge.vestre@christie.no
+47 954 48 898

Erlend Watn

Erlend Watn

erlend@christie.no
+47 901 04 523

Denne nettsiden bruker cookies for å analysere trafikken på nettsiden. Les mer her